Dlaczego my

Zabezpieczenia dla kotów- siatki balkonowe

Od 6 lat zajmujemy się profesjonalnym montażem i sprzedażą siatek balkonowych oraz budową wolier. Do każdej realizacji podchodzimy z należytą starannością i dbałością o każdy szczegół, tak jakbyśmy montowali zabezpieczenia dla własnych kotów. Nasza kadra składa się z monterów z szerokim doświadczeniem budowlanym. I alpinistycznym. Nieobca nam jest także obróbka metalu, czy drewna, niezbędna w przypadku budowy wolier, czy ochrony tarasów i ogrodów. Do naszych stałych współpracowników należą spawacze, lakiernicy i osoby tworzące rysunki projektowe. Podejmujemy się każdego, możliwego do zrealizowania, pomysłu Klienta.

Po każdym montażu wystawiona zostaje imienna karta gwarancyjna. Prowadzimy serwis, gwarancyjny jak i pogwarancyjny, służąc doradztwem i wskazówkami technicznymi. na każdym etapie współpracy z Państwem (m.in. demontujemy siatki i zakładamy je ponownie w przypadku remontów elewacji).

Wykonujemy zabezpieczenia zarówno inwazyjne, jak i bezinwazyjne (bez wiercenia w elewacji), opierając się tylko na sprawdzonych i pewnych elementach instalacyjnych. Wykluczamy metodę klejonych uchwytów, jako zdecydowanie niewystarczającą w przypadku wspinania się kotów i zrywającą tynk w przypadku demontażu.

Osobnym, a zarazem pokrewnym tematem jest profesjonalny montaż wolier zewnętrznych i wewnętrznych dla kotów oraz innych zwierząt (kury, szynszyle, papugi, ptaki, gołębie) . Woliery (klatki na ptaki, koty,papugi i inne zwierzęta).

Jako jedyni w Polsce budujemy woliery w pełni przystosowane do przebywania w nich kotów, z półkami, hamakami i domkami.

Zapraszamy do kontaktu.

T: 664 131 617

E: bydgoszcz@siatkidlakotow.pl

Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz, Tuchola, Świecie, Brodnica, Chełmno, Solec Kujawski, Golub - Dobrzyń, Żnin, Kcynia

T: 533 995 970

E: gdansk@siatkidlakotow.pl

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Elbląg, Lębork, Tczew, Wejherowo, Słupsk, Malbork, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Chojnice, Kwidzyn

T: 664 131 617

E: poznan@siatkidlakotow.pl

Poznań, Gniezno, Konin, Kalisz, Piła, Ostrów Wlkp., Leszno, Swarzędz, Września, Jarocin, Środa Wlkp.

T: 533 995 970

E: szczecin@siatkidlakotow.pl

Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Police, Szczecinek, Wałcz, Stargard, Świnoujście

T: 664 131 617

E: olsztyn@siatkidlakotow.pl

Olsztyn, Ełk, Elbląg, Giżycko, Ostróda, Szczytno


T: 533 995 970

E: gorzow@siatkidlakotow.pl

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Kostrzyn nad Odrą, Strzelce Krajeńskie

T: 664 131 617

E: lodz@siatkidlakotow.pl

Łódź, Kutno, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Zgierz, Łowicz

2