Woliery

Woliery dla kotów, ptaków i innych zwierząt

Top Protect zajmuje się profesjonalnym montażem wolier zewnętrznych i wewnętrznych dla kotów oraz innych zwierząt (kury, szynszyle, papugi). Woliery są wykonane z profili stalowych ocynkowanych lub drewnianych belek oraz siatek polietylenowych o różnych rozmiarach oczek (w dolnych partiach istnieje możliwość zastosowania siatek zgrzewalnych). Siatki na woliery są dopinane do wcześniej stworzonego stelażu z linek stalowych za pomocą specjalistycznych pierścieni.
Woliery mają kształty zbliżone do kwadratu, prostokąta lub koła - inwencja twórcza zależy od wizji i funduszy inwestora. Zdarza się, że woliery przylegają do zaadoptowanych budynków. Istnieje wtedy możliwość zainstalowania drzwi wejściowych z profili ocynkowanych.

Budowa i montaż woliery:

Woliera

powinna posiadać podmurówkę, lub siatkę zainstalowaną w ziemi, tak aby uniemożliwić podkopywanie i dostęp niepożądanych drapieżników. Podłoga w wolierze może być wylana betonem, ale zaleca się raczej naturalne podłoże czyli ziemię, porośniętą trawą.

Siatki na woliery dla kotów:

Specjalnie wzmacniane siatki polietylenowe o oczkach 4 x 4 cm lub 2,8 x 2,8 cm (dedykowane dla kotów) naciąga się pomiędzy drewnianymi lub metalowymi słupkami. Sprawdź informacje dotyczące woliery dla kotów

Woliery dla ptaków:

W przypadku wolier dla ptaków nie stosuje się większych oczek, gdyż stwarzają one niebezpieczeństwo przedostawania się wróbli czy jaskółek Ptaki spoza klatki mogą być źródłem chorób pasożytniczych, bakteryjnych i wirusowych.

Zadaszenie woliery:

Daszki woliery zazwyczaj wykonuje się pod kątem, z materiału ułatwiającego spływ nadmiaru wody i samoistny spad śniegu. Daszek montuje się w taki sposób, aby woda wylewała się z dala od podłoża woliery. Istnieje także możliwość wykonania zadaszenia z siatki.

Wycena montażu:

Wyceny montażu woliery wykonujemy na podstawie wizji lokalnej lub przesłanych zdjęć terenu wraz z oczekiwanymi wymiarami na adres: biuro@siatkidlakotow.pl z dopiskiem woliera.

Zlecenia montażu wolier realizujemy dla Klientów z całej Polski, a w szczególności z Gdańska, Gdyni, Poznania, Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Olsztyna, Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry.

NASZE ODDZIAŁY

W ostatnich latach poszerzyliśmy obszar naszych działań o Łódź, Poznań oraz Gdańsk, Gdynię, Sopot. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu - Siatki balkonowe. Montaże wykonujemy przez cały rok, na terenie całej Polski.


T: 664 131 617

E: bydgoszcz@siatkidlakotow.pl

Montaż siatki dla kota: balkon, okno

Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Grudziądz, Tuchola, Świecie, Brodnica, Chełmno, Solec Kujawski, Golub - Dobrzyń, Żnin, Kcynia

T: 533 995 970

E: gdansk@siatkidlakotow.pl

Montaż siatki dla kota: balkon, okno

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Elbląg, Lębork, Tczew, Wejherowo, Słupsk, Malbork, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Chojnice, Kwidzyn

T: 664 131 617

E: poznan@siatkidlakotow.pl

Montaż siatki dla kota: balkon, okno

Poznań, Gniezno, Konin, Kalisz, Piła, Ostrów Wlkp., Leszno, Swarzędz, Września, Jarocin, Środa Wlkp.

T: 533 995 970

E: szczecin@siatkidlakotow.pl

Montaż siatki dla kota: balkon, okno

Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Police, Szczecinek, Wałcz, Stargard, Świnoujście

T: 664 131 617

E: olsztyn@siatkidlakotow.pl

Montaż siatki dla kota: balkon, okno

Olsztyn, Ełk, Elbląg, Giżycko, Ostróda, Szczytno


T: 533 995 970

E: gorzow@siatkidlakotow.pl

Montaż siatki dla kota: balkon, okno

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Kostrzyn nad Odrą, Strzelce Krajeńskie

T: 664 131 617

E: warszawa@siatkidlakotow.pl

Montaż siatki dla kota: balkon, okno

Warszawa, Ząbki, Józefów, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Łomianki, Wołomin, Legionowo, Marki

T: 664 131 617

E: lodz@siatkidlakotow.pl

Montaż siatki dla kota: balkon, okno

Łódź, Kutno, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Zgierz, Łowicz

2