Balkony

Siatka dla kota na balkon

W ofercie montaż siatki balkonowej.

Dodatkowo wykonujemy montaż siatki bezinwazyjnie bez wiercenia w elewacji

Przy montażu siatek na balkonie kierujemy się następującymi zasadami:

Doświadczenie:

Bazując na naszym kilkuletnim doświadczeniu w zabezpieczaniu balkonów, jesteśmy gotowi do zrealizowania nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia.

Estetyka wykonania:

podczas montażu z równą starannością dbamy zarówno o zapewnienie bezpieczeństwa, jak i estetykę wykonania.

Bezinwazyjny montaż przy nietypowych materiałach elewacyjnych:

posiadanie wyjątkowego wykończenia balkonu (kamień, szkło, drewno) nie stanowi żadnego problemu w wykonaniu przez nas zabezpieczenia. Planowana konstrukcja nie naruszy tego typu elementów.

Balkon nie traci walorów użytkowych:

po naszej usłudze poręcz balustrady znajduje się, jeśli Klient nie życzy sobie inaczej, wewnątrz osiatkowanego balkonu, a narożniki wykonane są w taki sposób, aby zachować pełną kubaturę. Zostawiamy także możliwość zostawienia kwiatów balkonowych i opcję otwierania (odsłaniania) dolnych fragmentów stelażu.

Brak zagrożenia p-poż.:

wykonana przez nas konstrukcja nie stanowi bariery w przypadku pożaru. Zastosowane materiały z powodzeniem sprostają wymaganiom nawet najbardziej energicznego kota, jednak siatkę można w jednej chwili przeciąć za pomocą nożyczek.

Możliwy montaż siatki balkonowej w 100% bezinwazyjny:

w przypadku budynków, w których administracja lub wspólnota restrykcyjnie przestrzega zakazu jakiegokolwiek naruszania elewacji, jesteśmy gotowi wykonać zabezpieczenie całkowicie bezinwazyjnie. Należy jednak pamiętać, że jest to rozwiązanie nie dające 100 % gwarancji zabezpieczenia wszystkich elementów balkonu, w przeciwieństwie do rozwiązań z wykorzystaniem haków sufitowych i kotwy chemicznej. Więcej informacji  - Siatka dla kota – montaż bezinwazyjny

Demontujemy stare zabezpieczenia:

w przypadku chęci wymiany starszego, posiadanego już zabezpieczenia na naszą konstrukcję, zadbamy o demontaż poprzedniej konstrukcji.

Dodatkowa funkcja - ZABEZPIECZENIA PRZED GOŁĘBIAMi:

w przypadku ochrony przed gołębiami stosujemy siatkę polietylenową o oczkach w rozmiarze 5×5 cm. Jest ona wystarczającą barierą dla ptaków, jednocześnie „wtapiającą się” w elewację. Koncepcja wykonania stelażu pozostaje taka sama, jak w przypadku zabezpieczeń dla kotów.

2